خبرنامه

مزایای عضویت

تبلیغات

نیاز به اسپانسر تنیس|تیم تنیس روی میز تبلیغات در سایت|سایت پرشین کیا

آمار سایت


7 : تعداد افراد آنلاین
سال تاسیس : 16/12/85
آی پی شما : 54.198.158.24
تعداد بازدیدها : 2419975
آخرین به روز رسانی : 95/01/28
تعداد اخبار : ۱۸۷
عضو خبرنامه : 2998

تبلیغات در سایت


تعداد بازديد : ۴۴۴۴  
مشاهده نسخه چاپی این مطلب  
ارسال به دوستان  

 • توافقنامه خرید هاست و دامین

 • هزينه كليه خدمات قبل از ارائه دريافت ميگردد.

   مسئوليت تمامي مطالب و تصاوير ارائه شده در سايتها به عهده خريدار مي باشد و شبکه پرشين كيا مسئوليتي در اين زمينه نمي پذيرد.

   استفاده از تصاوير و مطالب غير اخلاقي در سايتهاي ميهمان شبکه پرشين كيا ممنوع مي باشد و در اينصورت ادامه همكاري بصورت يكطرفه لغو ميگردد.

   از آنجاييكه امكان تهيه نسخه پشتيبان در كنترل پنل هاست به مشتريان عرضه مي شود تهيه نسخه پشتيبان از مطالب و فايلهاي موجود بر عهده صاحب سايت مي باشد و در صورت حذف يا گم شدن تمام يا قسمتي از فايلها شبکه پرشين كيا مسئوليتي قبول نخواهد كرد با وجود اين براي برگرداندن مطالب تمام سعي خود را در چنين وضعي بكار خواهيم گرفت.

   صاحب سايت و مشتريان شبکه پرشين كيا شخصا مسئول نگهداري شناسه و رمز عبور خود مي باشد در صورت لو رفتن يا در اختيار گذاشتن مشخصات سايت خود به ديگران شبکه پرشين كيا مسئولتي در قبال خرابكاري هاي احتمالي نمي پذيرد و در اين صورت بهتر است در اسرع وقت موضوع را با ما در ميان بگذاريد تا اقدامات پيشگيري بعمل آيد.

   کاربر امکان قطع کردن سرويس را در هر زمانی دارد.درخواست قطع سرويس از طرف شما و يا قطع سرويس توسط خدمات هاستينگ شبکه پرشين كيا به علت تخلف از  مقررات اين موافقت نامه موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده،نمي گردد.

   خدمات هاستينگ شبکه پرشن كيا  حق دارد در صورتی که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور استفاده نمود و از  خدمات به شكلي غير متعارف استفاده نمود،با اطلاع قبلی سرويس را قطع  نمايد. از هر اقدامی که به اين سيستم و خدمات آن صدمه بزند از قبيل وارد نمودن ويروس،تلاش براي نفوذ به سيستم و امثال آن خودداری کنيد.در صورت مشاهده اين موارد سرويس‌دهی به شما را قطع می نماييم.

  استفاده از خدمات شبکه پرشين كيا در دو هفته اول بصورت آزمايشي مي باشد.چنانكه در اين مدت از كيفيت خدمات ارائه شده توسط شبکه پرشين كيا راضي نبوديد مي توانيد درخواست استرداد مبلغ هاستينگ را بنماييد در اين صورت هزينه دامين كسر گرديده و مابقي مبلغ به همراه مشخصات دومين شما مسترد مي گردد.

  چنانچه خدمات ديگري غير از هاستينگ به شبکه پرشين كيا سفارش مي دهيد از قبيل نصب موبيل تايپ يا طراحي قالب و صفحات وب در حين انجام كار و قبل از آن مي توانيد نظرات خود را ارائه نماييد پس از تحويل كار و امتحان آن از سوي مشتري شبکه پرشين كيا مسئوليتي در قبال خرابيهاي احتمالي نمي پذيرد و در مقابل انجام خدمات اضافي هزينه آن دريافت خواهد شد.

  شبکه پرشين كيا وظيفه اي در قبال آموزش تمامي مطالب موجود در كنترل پنل و يا سيستم وبلاگ نويسي موبيل تايپ ندارد و اين وظيفه خريدار است كه با انجام كنكاش مطالب را جستجو كرده و نسبت با يادگيري آن اقدام نمايد با اين حال براي رفاه حال دوستان عزيز شبکه پرشين كيا مطالب آموزشي خود را در قسمت آموزش موجود در صفحه اول سايت به مشتريان محترم ارائه ميدارد.

  ایجاد خدشه در تداوم ارائه خدمات شبکه پرشين كيا به عللی که در ارائه شبکه نیست (داخلی و خارجی) و احتمالا قطع موقت یا دایم آن خدمات،مسئولیتی متوجه شبکه پرشين كيا نمی نماید و لذا برگشت وجه دریافت شده به هیچ عنوان ممکن نخواهد بود.

  اتفاقاتی نظیر :

  اشکالات ماهواره ها و خطوط مخابراتی به هر دلیل.

  تغییر قوانین یا وضع قوانین جدید درباره اینترنت در داخل یا خارج کشور،جنگ،اغتشاشات  و  اعتصابات.

  تغییر قوانین اقتصادی (قوانین ارزی،واردات و صادرات و ...)  و  نرخ ارز. - ...